Szanowni Państwo,

w ciągu ostatnich kilku tygodni pandemia wywołana przez koronawirusa COVID-19 doprowadziła do poważnych ograniczeń w życiu osób prywatnych oraz działalności firm.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi pracy firmy LENZ Sp.j. w tym trudnym okresie.

LENZ Sp.j. dokłada wszelkich starań, aby ochronić pracowników przed zachorowaniem na infekcję wywoływaną przez koronawirusa, a co za tym idzie utrzymać dostawy dla naszych klientów na niezmienionym poziomie.

W chwili obecnej sytuacja wygląda następująco:

  • Nasze biuro i magazyn w Tychach działa nieprzerwanie (wyjątkiem będzie dzień 10.04.2020 gdy biuro będzie zamknięte).
  • Podjęliśmy działania w celu zabezpieczenia zdrowia naszych pracowników. Większość naszych pracowników pracuje zdalnie w swoich domach. W biurze wdrożono adekwatne środki higieny, podróżowanie jest zabronione, a spotkania face-to-face zredukowane do zera.
  • Od kilku tygodni aktywnie współpracujemy ze wszystkimi naszymi dostawcami. Wprowadzone zostały środki zapobiegawcze, w tym zwiększenie zapasów materiałów lutowniczych i zmywaczy. Pozostajemy także w stałym kontakcie z naszymi klientami i na bieżąco omawiamy sytuację na rynku. Wszystko to, aby poradzić sobie z potencjalnymi trudnościami.
  • Dostawy prawie wszystkich towarów do naszych klientów działają bez przeszkód.
  • Usługę wsparcia technicznego i handlowego wykonujemy wyłącznie telefonicznie i mailowo.

Fakt bycia dostępnym dla Klientów jest dla nas bardzo ważny. Zalecamy kontakt mailowy (zamowienia@lenz.com.pl) i telefoniczny pod numerem 32 227 28 06 wew. 22. Pracownik pełniący dyżur w biurze odpowie na Państwa pytania lub przekieruje zapytanie do odpowiedniej osoby pracującej zdalnie. Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość, jeżeli spotkają się Państwo z wydłużonym czasem realizacji zapytania.

Zapewniamy, iż LENZ Sp.j. zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jako dostawcy materiałów lutowniczych dla kluczowych projektów klientów w wielu branżach. W związku z tym będziemy informować na bieżąco, w przypadku wystąpienia znacznego ograniczenia dostępności naszych towarów.

Z poważaniem,

Właściciele LENZ Sp.j.